Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Імпульсний металошукач з харчуванням 9-14В.

Короткі технічні характеристики:

Напруга живлення --- 9...14В.

Глибина виявлення монети --- до 28 див.

Глибина виявлення великих предметів --- до 150см.

Споживаний струм --- до 90мА

Тип індикації --- світлодіодний і звуковий.

Розміри --- 75х35х36 мм.

Схема додається!

Модуль є універсальним імпульсним металошукачем на мікропроцесорі і використовує схемотехнічні та програмні рішення Clone PI-W. Призначений для пошуку металевих об'єктів у грунті, піску, стінах, густій траві та інші. Застосування датчиків різного розміру дозволяє вирішувати широкий спектр пошукових завдань.

Загальний опис: Принцип дії металошукача заснований на збудженні в металевому об'єкті імпульсних вихрових струмів і вимірі вторинного електромагнітного поля, яке наводять ці струми. У схемі на ОУ U1 і U5 реалізовані диференціальний і неінвертуючий підсилювач, а також вимірювальний інтегратор. Мікросхема U2 являє собою аналоговий ключ. Мікросхема U3 є мікроконтролером, який здійснює аналого-цифрове перетворення. На польовому транзисторі Т1 зібраний потужний ключ. Світлодіоди D3 - D12 призначені для індикації виявленої цілі та індикації налаштування пристрою, яка здійснюється за допомогою кнопок SW2 - SW6.

Виготовлення пошукової котушки Для виготовлення пошукової котушки знадобиться жорстка неметалічна оправлення Ø від 20 см і більше. Чим більше діаметр котушки, тим вище "чуття" металошукача до великих предметів (для дрібних і середніх предметів підійде діаметр котушки приблизно 25 см) На оправку щільно намотати 25-27 витків мідного обмотувального емальованого дроту ПЕВ (Ø0,5 - 0,8 мм). Кінці дроту закріпити і підпаяти на платі до контактів L1. Що б додати жорстку форму датчику, можна використовувати просочення, які не проводять струм і не розчиняють емалеву ізоляцію проводу. Наприклад, "лак ЦАПОН", "Епоксидна смола" або ж "монтажна піна".

 Збірка і налаштування металошукача К контактам +VCC- подается напряжение от 9 до 14 вольт. К контакту L1 подсоединяется поисковая катушка, а к контакту SP1 необходимо подсоединить динамик 8 Ом 0.5 Вт для звуковой индикации обнаруженной цели. Настройку проводить вдали от промышленных помех и больших металлических предметов. При включении металлоискателя загорится шкала из десяти светодиодов D3 - D12, убывающая к нулю, с соответствующим звуковым сопровождением - это прибор подстраивается под датчик и окружающую среду, принимая её за положение "нет металла". З добре виготовленої котушкою і правильної підстроюванням резистора R3, всі світлодіоди повинні гаснути до кінця. Якщо в цей момент біля котушки датчика виявиться будь-який металевий предмет, прилад, налаштується неправильно. Після цього звучить характерний звуковий сигнал, що сповіщає, що прилад налаштований. Підносимо його до металу і перевіряємо "чуття" металошукача. Потім підкручуючи резистор R3, налаштовуємо на максимум "чуття".

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Металошукач імпульсний, 9-14В M158

Артикул 1702
-
210 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
  • «Новою поштою» по Україні.
  • «Укрпоштою» по Україні.

Більше інформації про доставку

Оплата на картку ПриватБанк або післяплата (накладений платіж) при отриманні посилки на віділенні пошти. Оплата за послуги доставки виконується при отриманні посилки на відділенні пошти.

Вгору